1732 ALIŞVERİŞ
163 TAMAMLANAN TASARIMLAR
17 TAKIM ÜYELERİ
2 OFİS
255 MÜŞTERİ GERİ BİLDİRİMİ
21 MARKA ORTAKLIĞI

Atilla Tekstil™

Türkiye’nin en önde gelen tekstil şirketleriyle bağlantılarını sıkı bir şekilde sürdüren Atilla Tekstil daha önce yapılmamış yeniliklere imza atarak sektörde tasarım sağlayıcısı olarak tanınmış bir şirkettir. Vizyon hedefleri temelinde kendine uygun bir yol haritası çizmiş ve müşterilere sektör hakkında derin danışmanlık perspektifleri sunmaktadır. Ekip üyeleri ile yapılan güncelleme çalışmaları neticesinde her kullanıcıya farklı bakış açısı zemininde çözüm yolları aranmış ve geri bildirimlere göre bu misyonda başarıyı yakalamış bir konjonktür girişimi paydasında ortak kabule layık görülmüştür.

Atilla Tekstil™

Şirketimiz uzun zamandır ticaret sektöründe çeşitli marka arayışları içinde kendine yer aramaktadır. Son yıllarda bu arayış, reel piyasalar zemininde daha da belirgin hale gelmiştir. Çeşitli mal arzları yaratan ve bu mal stoklarını başta müşteri memnuniyeti olmak üzere türlü ticari matrisler içerisinde ekonomiye uyarlayan şirketimiz, “koşulsuz para iadesi” prensibiyle sektörde otorite yaratmış bir girişimdir.

Atilla Tekstil ilk olarak İstanbul ili Başakşehir ilçe merkezli olarak ticari faaliyetlere başlamıştır. Atilla Tekstil bir aile şirketi olup köklü bir geçmişe sahiptir.

Genel olarak dokuma kumaş ticareti üzerinde yoğunlaşan bu şirket tekstil sektöründe ihtiyaç duyulan çeşitli ürünlerin satışa sunulması ile stok bakımından geniş bir yelpazeye sahiptir. Tasarım alanındaki başarısı, kurumsal şirket bilincini oluşturmuştur.

Atilla Tekstil 1978 yılından 2009 yılına kadar fason tekstil kolunda faaliyet alanı yaratmıştır. 2009 yılında dokuma kumaş ticaretine denim modeliyle atılan şirket günümüzde de bu çalışmalarına hızlı bir şekilde devam etmektedir.

Dinamik ve genç ekip üyeleriyle yurt içi ve yurt dışı bağlantılara sahip olan Atilla Tekstil’in hedefi tekstil sektörüne ucuz mal arzı yaratmak ve yerel piyasaya canlılık getirerek pazarın yeni nesillere tanıtılmasını sağlamaktır.

Atilla Tex™ Tüm Hakları Saklıdır @2020.

EDİTÖRDEN:

Bir ulusun ekonomisi beşeri sermayesi ile ilgilidir. Bu suretle kadınlara iktisat hayatında kayda değer bir iş düşmektedir. Kadınlara eşit imkanlar sağlanıp iş yaşamına entegre edilmediği takdirde o ulus sermayesinin yarısını kaybetmiş demektir.

Atilla Tekstil Web & App Development Editörü – Süleyman Atilla

BAŞARI ÇOK YAKININIZDA

BAĞLANTI KUR

Size hizmet vermeye bu kadar yakın olduğumuz için çok şanslı hissediyoruz. İş tekliflerinde bulunmak veya endişeleriniz hakkında çözüm yolları üretmek için sizi ofisimize beklemekteyiz.

Arabia Support

İSTANBUL

Şamlar, Yazici Sokağı No:5  34494 Başakşehir

Phone: +90 535 334 41 08
Email: iletisim@atillatekstil.com

English Support

İSTANBUL

500 Evler, Zafer Caddesi No:11 34045 Bayrampaşa

Phone: +90 534 207 97 23
Email: atillatekstil@outlook.com