Atilla Tekstil™

Şirketimiz uzun zamandır ticaret sektöründe çeşitli marka arayışları içinde kendine yer aramaktadır. Son yıllarda bu arayış, reel piyasalar zemininde daha da belirgin hale gelmiştir. Çeşitli mal arzları yaratan ve bu mal stoklarını başta müşteri memnuniyeti olmak üzere türlü ticari matrisler içerisinde ekonomiye uyarlayan şirketimiz, “nakit para” prensibiyle sektörde otorite yaratmış bir girişimdir. Atilla Tekstil parti kumaş alanlar ve parti kumaş satanlar arasında bağ kurucu rol oynamaktadır. Atilla Tekstil aynı zamanda fire kumaş, geri dönüşüm kumaş, top kumaş, parti kumaş, top başları, parça kumaş, regüle kumaş ve stok kumaş ticareti yapmaktadır. İkinci el aksesuar, parti malı fermuar, parti malı iplik, tela, vatka gibi tekstil ürünlerini de alıp satmaktadır.

Atilla Tekstil ilk olarak İstanbul ili Başakşehir ilçe merkezli olarak faaliyetlerine başlamıştır. Atilla Tekstil güçlü bir internet fenomeni olup köklü bir geçmişe sahiptir.

Genel olarak dokuma kumaş ticareti üzerinde yoğunlaşan bu şirket tekstil sektöründe ihtiyaç duyulan çeşitli ürünlerin satışa sunulması ile stok bakımından geniş bir yardım yelpazeye sahiptir. Tasarım ve Blog alanındaki başarısı, kurumsal yardımcılık bilincini oluşturmuştur.

Atilla Tekstil 1978 yılından 2009 yılına kadar fason tekstil kolunda faaliyet alanı yaratmıştır. 2009 yılında dokuma kumaş ticaretinde denim modelleri altında atılıp, günümüzde de bu çalışmalarına hızlı bir şekilde devam etmektedir.

Dinamik ve genç ekip üyeleriyle yurt içi ve yurt dışı bağlantılara sahip olan Atilla Tekstil’in hedefi tekstil sektörüne ucuz mal arzına herkesin ulaşabilmesini ve yerel piyasaya canlılık getirerek pazarın yeni nesillere tanıtılmasını sağlamaktır.

Atilla Tex™ Tüm Hakları Saklıdır @2020.

BAŞARI ÇOK YAKININIZDA

BAĞLANTI KUR

Size hizmet vermeye bu kadar yakın olduğumuz için çok şanslı hissediyoruz. İş tekliflerinde bulunmak veya endişeleriniz hakkında çözüm yolları üretmek için sizi ofisimize beklemekteyiz.

Arabia Support

English Support

+905342079723