Atilla Tekstil™

Şirketimiz uzun zamandır ticaret sektöründe çeşitli marka arayışları içinde kendine yer aramaktadır. Son yıllarda bu arayış, reel piyasalar zemininde daha da belirgin hale gelmiştir. Çeşitli mal arzları yaratan ve bu mal stoklarını başta müşteri memnuniyeti olmak üzere türlü ticari matrisler içerisinde ekonomiye uyarlayan şirketimiz, “koşulsuz para iadesi” prensibiyle sektörde otorite yaratmış bir girişimdir. Parti kumaş alanlar ve parti kumaş satanlar arasında bağ kurucu görev almıştır. Parti kumaş Çorlu ilçesinde bulunmaktadır. Parti kumaş Zeytinburnu ilçesinde de rağbet görmektedir. Atilla Tekstil aynı zamanda fire kumaş, geri dönüşüm kumaş, top kumaş, parti kumaş, top başları, parça kumaş ve stok kumaş ticareti yapmaktadır. İkinci el aksesuar, parti malı fermuar, parti malı iplik, tela, vatka gibi tekstil ürünlerini de alıp satmaktadır.

Atilla Tekstil ilk olarak İstanbul ili Başakşehir ilçe merkezli olarak ticari faaliyetlere başlamıştır. Atilla Tekstil bir aile şirketi olup köklü bir geçmişe sahiptir.

Genel olarak dokuma kumaş ticareti üzerinde yoğunlaşan bu şirket tekstil sektöründe ihtiyaç duyulan çeşitli ürünlerin satışa sunulması ile stok bakımından geniş bir yelpazeye sahiptir. Tasarım alanındaki başarısı, kurumsal şirket bilincini oluşturmuştur.

Atilla Tekstil 1978 yılından 2009 yılına kadar fason tekstil kolunda faaliyet alanı yaratmıştır. 2009 yılında dokuma kumaş ticaretine denim modeliyle atılan şirket günümüzde de bu çalışmalarına hızlı bir şekilde devam etmektedir.

Dinamik ve genç ekip üyeleriyle yurt içi ve yurt dışı bağlantılara sahip olan Atilla Tekstil’in hedefi tekstil sektörüne ucuz mal arzı yaratmak ve yerel piyasaya canlılık getirerek pazarın yeni nesillere tanıtılmasını sağlamaktır.

Atilla Tex™ Tüm Hakları Saklıdır @2020.

EDİTÖRDEN:

Bir ulusun ekonomisi beşeri sermayesi ile ilgilidir. Bu suretle kadınlara iktisat hayatında kayda değer bir iş düşmektedir. Kadınlara eşit imkanlar sağlanıp iş yaşamına entegre edilmediği takdirde o ulus sermayesinin yarısını kaybetmiş demektir.

Atilla Tekstil Web & App Development Editörü – Süleyman Atilla

BAŞARI ÇOK YAKININIZDA

BAĞLANTI KUR

Size hizmet vermeye bu kadar yakın olduğumuz için çok şanslı hissediyoruz. İş tekliflerinde bulunmak veya endişeleriniz hakkında çözüm yolları üretmek için sizi ofisimize beklemekteyiz.

Arabia Support

İSTANBUL

Şamlar, Yazici Sokağı No:5  34494 Başakşehir

Phone: +90 535 334 41 08
Email: [email protected]

English Support

İSTANBUL

500 Evler, Zafer Caddesi No:11 34045 Bayrampaşa