Yazı Yazarak Bedava Ürün Kazan

Değerli okuyucular, hep okumaktan sıkılmadınız mı? Belki de bu son okuyuşunuz olur. Okumaktan daha çok beyin geliştiren, bakış açısı kazandıran, analiz perspektifi oluşturan ve çok çok çok daha fazlasını insana kazandıran, yeni bir benlik yaratan, konuşma yeteneğini bile ilginç boyutlarda mükemmelleştiren şey nedir? Tabii ki “YAZMAK“. Okumaya devam et ve yazı yazarak ürün kazan…

Kim bilir bundan sonra artık birileri sizin yazılarınızı okuyacak.. .

Klavyede Yazı Yazan ve Para Kazanan Animasyon Gif'i

Yazı yazarken bu kadar şahane yeteneği kolayca elde edeceğiz. Peki düşünsenize, bu kadar kusursuz bir analitik diksiyona sahip olurken hem de ihtiyacımız olan bir şeyleri ücretsiz kazanma şansını yakalayalım.

Evet. Tam da bundan bahsediyoruz… Özgürce yazı yazıp, karşılığında ise ücretsiz ürün almak istiyorsan doğru yerdesin. Tekstil Bilgilendirme Atölyesi yazılarına katkıda bulunan herkes kazanıyor. Hemen ayrıntılara geçelim. Buraya kadar okuduğuna göre, bir şeyler yazıp, karalayıp bedava ürünlerin tadını çıkarmaya isteklisin demektir. Lafı uzatmadan kısa kısa anlatalım..

Kelime SayısıÖdül İsmiEndeksli Ödül
700Başlangıç1 Adet 1 Metre Üzeri Kumaş
1350Hızlı2 Adet 1 Metre Üzeri Kumaş
2000Profesyonel3 Adet 1 Metre Üzeri Kumaş
3000ÖzelParça Kumaşlar – Metre Üzeri
5000KaliteliKumaş ve Aksesuar
7500EthereumKumaş – Aksesuar – Lastik – Tela – İplik
Ödül Listesi

Aşağıdaki Kurallara Dikkat Etmeliyiz!

Özgün İçerik Yazın

Yazılarınız asla kopya içeriğe sahip olmamalıdır. Göndereceğiniz yazıları makale intihal tarama programlarında taratmaktayız. Kopyala, yapıştır, değiştir yapanlar ilk çalıntı içerik de 14 gün yazarlıktan men edilir. İkinci çalıntı içerik yazısı tespit edildiğinde ise 90 gün boyunca yazarlık yapması mümkün olmayacaktır. Yabancı içeriklerden çalıntı yapanlar süresiz olarak yazarlıktan men edilir. Kopya içerik tespit etme programlarından kendi makalenizi, bize göndermeden önce test edebilirsiniz.

Yazarak Para Kazanma Yöntemleri Nasıl Olur?

Anahtar Kelimeleri Başlıklarda Kullanmaya Çalışın!

Yazı talep formunu doldurduktan sonra eğer size uygun yazı bulabilirsek, anahtar kelimeler göndereceğiz. Yazıyı bu anahtar kelimeler üzerine kurmalıyız. Vereceğimiz kelimeleri başlıklarda kullanmak, size ekstra bir vizyon kazandırır.

Mükemmel Olmasın. Sizin Olsun!

Yazıların mükemmel olmasına gerek yok. Sizin fikirlerinizden daha mükemmel bir şey yoktur. İstediğiniz fikri istediğiniz kelimelerle anlatmakta özgürsünüz. Binlerce kişi sizi okuyacak. Onları şaşırtın!

Aşağıdaki bağlantıya tıkla hemen konunu belirle. Yazar olma yolunda ilk adımını at! Sana anahtar kelimeleri gönderelim. Yazını tamamla ve yüzlerce hediyeden birini seç! Yazı yazarak istediğin kadar ürün kazan…

>>> YAZI TEKLİFİ AL! <<<